1 ارسال در این موضوع قرار دارد

سمبل های ماه تولد – نمادهای ماه تولد

سمبل های ماه تولد را می توان لوگو دانست . همانطور که در مقالات قبلی ذکر شد لوگو معانی و مفاهیم بسیار گسترده ای دارد و صرفا یک آرم نیست . تمامی سمبل ها نماد ها علامت ها و… را می توان لوگو دانست . سمبل های ماه تولد نیز یک نوع لوگو است و طراحی و انتخاب آن ها برای هر ماه برمیگردد به پیدایش نمادها ، خدایان و علوم اختر شناسی و طالع بینی . نام این نماد ها زودیاک است و اکثر آن ها در یونان باستان بوجود آمدند .
در ادامه سمبل هر ماه را به همراه توضیحات بیشتر طالع بینی بیان می کنیم .

71d747cc24.jpg

– نماد و سمبل ماه فروردین

• سمبل ماه فروردین حیوان قوچ است
  •  عنصر وجودشان آتش .
  • همچنین رز سرخ ، گل محبوبشان است
  • روز سه شنبه روز مبارکشان .

متولدین ماه فروردین معروف به نوزاد طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مارس (مریخ) است . فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن آن ها الماس و یاقوت است . رنگ محبوب متولید ماه فروردین قرمز و صورتی روشن و عدد خوش یمنشان ۹ است . متولدین ماه فروردین شخصیت کاردینالی دارند و “من هستم” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه اردیبهشت

• سمبل ماه اردیبهشت حیوان گاو نر است
  • عنصر وجودشان خاک .
  • همچنین رز صورتی ، گل محبوبشان است
  • روز جمعه روز مبارکشان

متولدین ماه اردیبهشت معروف به طفل شیرخوار طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است . فلز وجودشان مس و سنگ خوش یمن آن ها یاقوت کبود است . رنگ محبوب متولید ماه اردیبهشت آبی آسمانی ، صورتی بنفش و عدد خوش یمنشان ۶ است . متولدین ماه اردیبهشت شخصیت ثابتی دارند و “همه چیز مال من است” شعار آن هاست .

– نماد و سمبل ماه خرداد

• سمبل ماه خرداد دوقولوها است
  • عنصر وجودشان هوا
  • همچنین کاملیا ، گل محبوبشان است
  • روز چار شنبه روز مبارکشان

متولدین ماه خرداد معروف به کودک طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها مرکوری (عطارد) است . فلز وجودشان جیوه و سنگ خوش یمن آن ها زمرد کبود است . رنگ محبوب متولید ماه خرداد زرد ، سبز ، آبی و عدد خوش یمنشان ۵ است . متولدین ماه خرداد شخصیت راوی دارند و “من فکر می کنم ” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه تیر

• سمبل ماه تیر حیوان خرچنگ است
  • عنصر وجودشان آب
  • همچنین بنفشه و لی لی ، گل محبوبشان است
  • روز دوشنبه روز مبارکشان

متولدین ماه تیر معروف به تازه بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ماه است . فلز وجودشان نقره و سنگ خوش یمن آن ها مروارید است . رنگ محبوب متولید ماه تیر سایه ای از رنگ های خاکستری و آبی و سبز و عدد خوش یمنشان ۲ است . متولدین ماه تیر شخصیت کاردینالی دارند و “من احساس می کنم” شعار آن هاست .

– نماد و سمبل ماه مرداد

• سمبل ماه مرداد حیوان شیر است 
  • عنصر وجودشان آتش
  • همچنین آفتابگردان ، گل محبوبشان است
  • روز یکشنبه روز مبارکشان

متولدین ماه مرداد معروف به جوان طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها خورشید است . فلز وجودشان طلا و سنگ خوش یمن آن ها یاقوت زرد است . رنگ محبوب متولید ماه مرداد رنگ های غروب خورشید و عدد خوش یمنشان ۱ است . متولدین ماه مرداد شخصیت ثابتی دارند و “من اراده می کنم” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه شهریور

• سمبل ماه شهریور فرشته است
  • عنصر وجودشان خاک . همچنین Forgetmenot ، گل محبوبشان است
  • روز چهارشنبه روز مبارکشان

متولدین ماه شهریور معروف به بالغ طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها ولکان و مرکوری است . فلز وجودشان پلاتین و سنگ خوش یمن آن ها عقیق سبز است . رنگ محبوب متولید ماه شهریور سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای و عدد خوش یمنشان ۵ است . متولدین ماه شهریور شخصیت راوی دارند و “من تجزیه و تحلیل می کنم” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه مهر

• سمبل ماه مهر ترازو است
  • عنصر وجودشان هوا
  • همچنین رز سفید گل محبوبشان است
  • روز جمعه روز مبارکشان

متولدین ماه مهر معروف به “با آرمان و ازدواج” هستند و ستاره حاکم آن ها ونوس (زهره) است . فلز وجودشان مس درخشان و سنگ خوش یمن آن ها الماس و اوپال است . رنگ محبوب متولید ماه مهر بژ و قهوه ای و عدد خوش یمنشان ۶ است . متولدین ماه مهر شخصیت کاردینالی دارند و “من تعادل برقرار می کنم” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه آبان

• سمبل ماه آبان حیوان عقرب است
  • عنصر وجودشان آب
  • همچنین ارکیده و رازقی ، گل محبوبشان است
  • روز سه شنبه روز مبارکشان

متولدین ماه آبان معروف به “با آمان ها” هستند و ستاره حاکم آن ها پلوتو است . فلز وجودشان آهن و سنگ خوش یمن سیلیس است . رنگ محبوب متولید ماه آبان قرمز تیره و عدد خوش یمنشان ۹ است . متولدین ماه آبان شخصیت ثابتی دارند و “من آرزو میکنم” شعار آن هاست .

نماد و سمبل ماه آذر

• سمبل ماه آذر اسب با سیمای انسان است
  • عنصر وجودشان آتش
  • همچنین میخک ، گل محبوبشان است
  • روز پنجشنبه روز مبارکشان

متولدین ماه آذر معروف به “با آرمان کسب اطلاعات” هستند و ستاره حاکم آن ها ژوپیتر (مشتری) است . فلز وجودشان قلع و سنگ خوش یمن آن ها فیروزه است . رنگ محبوب متولید ماه آذر ارغوانی و عدد خوش یمنشان ۳ است . متولدین ماه آذر شخصیت راوی دارند و “من میبینم” شعار آن هاست .

– نماد و سمبل ماه دی

• سمبل ماه دی حیوان بز است
  • عنصر وجودشان خاک
  • همچنین ماگنولی ، گل محبوبشان است
  • روز شنبه روز مبارکشان

متولدین ماه دی معروف به “با آرمان تجربه کردن” هستند و ستاره حاکم آن ها ساترن(زحل) است . فلز وجودشان سرب و سنگ خوش یمن آن ها عقیق رنگارنگ است . رنگ محبوب متولید ماه دی ماگنولی و عدد خوش یمنشان ۸ است . متولدین ماه دی شخصیت کاردینالی دارند و “من به کار میگیرم” شعار آن هاست .

– نماد و سمبل ماه بهمن

• سمبل ماه بهمن مرد و دلو است
  • عنصر وجودشان هوا
  • همچنین نرگس ، گل محبوبشان است
  • روز شنبه روز مبارکشان

متولدین ماه بهمن معروف به “با آرمان ایده آلیستی” هستند و ستاره حاکم آن ها اورانوس است . فلز وجودشان اورانیوم و سنگ خوش یمن آن ها یاقوت کبود است . رنگ محبوب متولید ماه بهمن آبی آسمانی و عدد خوش یمنشان ۴ است . متولدین ماه بهمن شخصیت ثابتی دارند و “من می دانم” شعار آن هاست .

– نماد و سمبل ماه اسفند

• سمبل ماه اسفند حیوان ماهی است
  • عنصر وجودشان آب
  • همچنین بنفشه و لی لی ، گل محبوبشان است
  • روز پنجشنبه روز مبارکشان

متولدین ماه اسفند معروف به “با آرمان تفویض” هستند و ستاره حاکم آن ها نپتون است . فلز وجودشان تشعشعی از فلزات مصنوعی و سنگ خوش یمن آن ها زمرد است . رنگ محبوب متولید ماه اسفند سایه آبی و سبز دریایی و عدد خوش یمنشان ۷ است . متولدین ماه اسفند شخصیت راوی دارند و “من باور دارم” شعار آن هاست .
سمبل حیوان سال تولد – نماد حیوان سال تولد

0

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری