ایران تاپ لیست

دکتر هلن جوانمرد ( دندانپزشک زیبایی) تهران

13 ارسال در این موضوع قرار دارد

دکتر هلن جوانمرد فارغ التحصيل سال ١٣٨٠ هستند .در طي اين ١٦سال سرتيفيكيتهايي در زمينه زيبايي وايمپلنت وارتودنسي واطفال گرفته اند ،وحدود ده سال است كه مطب ایشون به آدرس زیر می باشد .

طرف قرارداد: با بيمه رازي،دانا،بانك تجارت،شهرداري،پارسيان،ارتش

e33b19ac997f.jpg

آدرس مطب:– تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی-روبروی اریکه ایرانیان- قبل از خروجی اتوبان نیایش-ساختمان زرین2- پلاک

تلفن : 88699877 021

وب سایت :http://drjavanmard.com

اینستاگرام :https://www.instagram.com/dr_helenjavanmard/

کانال تلگرام:https://t.me/dr_HelenJavanmard

1

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ايشون دكتر بسيار بدي هستن حتي دختر من رو تهديد به زدن كردن دندونش رو روكش گذاشت بعد از دو ماه روکش سوراخ شد و دختر م حاضر نشد دوباره بره پيشش بعد از يكسالكه رفتم مسئوليت كارشو نپذيرفت واقعا كه دكتر بسيار بيخودي هست ايشون و نميدونم چرا وقتي اعصاب بچه هارو نداره چرا رفته تو كار بچه ها

7

لینک به ارسال

دکتر پولکی و بی تجربه و زبان باز  و دروغگو 

6

لینک به ارسال

متاسفانه من هم فریب تعریف هایی که ازشون در اینترنت شده بود رو خوردم، رفتارشون خیلی بد بود و پسر من رو هم تهدید به زدن کردن ، من خودم که گریه ام گرفته بود و افسوس میخوردم که چرا نمیتونم تو اون لحظه از زیر دستش نجات بدم، قیمتشون هم خیلی بالا بود، هرگز نمیرم ، هرگز نرید پیشش

6

لینک به ارسال

سلام

واقعا متاسفم برای ایشون که هیچ بویی از ادب نبردن،ایشون به ظاهر دکتر هستن اما بسیار بیسوادن در حوزه علوم پزشکی

بهتره قبل از دادن مدرک دکترا به چنین افرادی روابط عمومی و ادب نیز ارزیابی بشه که حیثیت دکترهای این سرزمین زیرسوال نره

در هرحال اول برای ایشون متاسفم و بعد برای خودم که وقت ارزشمندم رو گذاشتم و پیش ایشون مراجعه کردم.

5

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دکتری بی دانش که اصلا طریقه برخورد با مراجعه کننده رو بلد نیست، واقعا ما نیازی به چنین دکتری نداریم که بخوایم پول بدیم و وقت بزاریم ولی بجای همدردی رفتار بی ادبانه ایشون رو تحمل کنیم، اصلا پیشنهاد نمیکنم

ویرایش شده در توسط مبینا
4

لینک به ارسال

ارسال شده در (ویرایش شده)

دکتر نما نیاز مردم نیست ، ایشون وقتی نمیتونه درست رفتار و صحبت کنه با مراجعه کننده من دلیلی نمیبینم پول و وقتم رو در مطب ایشون صرف کنم، اصلا توصیه نمیکنم چرا که هستن متخصیصین توانمندی که هزینه کمتر، کیفیت بهتر و رفتار درست دارند.

برای چنین افرادی وقت و پول صرف نکنید و به هیچ عنوان توصیه نمیکنم به هیچ عنوان

ویرایش شده در توسط رضا
4

لینک به ارسال

بی اعصاب افتضاح داغون پول پرست مال یک دقیقشه .حیف وقت حیف اون خانواده ای که به این دکتر اعتماد میکنه.حیف پول.حیف اون کودکی که اولین بار پا به مطب ایشون میزاره و اولین تصویر غلط از یک دکتر تو ذهنش میمونه.گفت هر سه ماه یه بار بیار.بشین تا بیام.بریزم تو جوب بهتره بدم به تو.انشالله هر چی میکنی سرت بیاد.

3

لینک به ارسال

۴تا دندون دختر ۲ سالمو یکجا  کار کرد برای اینکه کل پولو یکجا بگیره! دخترم زیر دستش به داروی بی حسی آلرژی داد، باد کرد لبش با اون وضع کارو ادامه داد بعد گفت ببر آمپول بزن، خوب نشد بردمش بیمارستان بستری شد ،بچمو با کورتون درمانی و داروهای دیگه تونستن خوبش کنن! پدرم تو راه بیمارستان تصادف کرد و الان تو کماست!!!! و تمام این ها بخاطر این زن پولیه!

2

لینک به ارسال

دیروز پیشتون بودم و واقعا متاسفم بابت رفتار دیروزتون چون بیمار توی مطبتون بود توی شخصیت من نیست داد وهوار کنم ولی حتما دوتا کتاب روانشناسی کودک بخونید تا بیشتر روی رفتارتون با کودکان یاد بگیرید هیچ وقت نباید یه کودک رو با کودک قبلی مقایسه کنید و اینکه بگی صداتو بیار پایین باید با ارامش با بچه رفتار کنید وگرنه میبردمش مطب بزرگسال شما هزینه ی بیشتری میگیرید و موظف هستید که بیشتر با بچه ها کنار بیاین چون اسم تخصص کودک روی شماست و من حتما نظرم رو توی سایتتون قرار میدم و حتما جای پیگیری باشه انجام میدم

1

لینک به ارسال

یک دکتر بی اخلاق،بی اعصاب در برابر صدای کودک، غیرحرفه ای، پول دوست راحت توی همین صفات میشه توصیفش کرد   

1

لینک به ارسال

من بچه هایم را بردم مطب ایشون، ایشون نتونست دندان هر دو بچه را بی حس کنه و بچه هایم به من گفتند که درد زیادی کشیدند موقع ترمیم ، تجربه وحشتاکی بود و احساس کردم من بدون مطالعه و تحقیق بچه ام را به جای نامناسب  بردم  ، واقعا برای خودم متاسفم که پدر خوبی  😢نبودم، از این به بعد حتما متخصص میبرم  

1

لینک به ارسال

دخترم رو سه سال و نیم بود بردم پیشش من که نمی بخشمشون دخترم رو آسیب جدی به دندوناش زدن بخاطر حجم زیاد مواد که تزریق کردن اور دوز کردن خدا بهم بچه ام رو دوباره بخشید فقط کارشون اینه که تمام صفحات تبلیغاتی رو پر کنن و پول بگیرن ای کاش وجدان حرفه ای داشتن

0

لینک به ارسال

نظرسنجی سالن دکتر هلن جوانمرد ؟؟   12 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. میزان رضایت شما از عملکرد دکتر هلن جوانمرد ؟

• عالی
      2
    • خوب
      9
    • متوسط
      0
    • ضعیف
      15

لطفا وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام نمایید تا بتوانید رای خود را در نظر سنجی ارسال نمایید.

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری